Blog kategorie
Pieluchy wielorazowe a koszty ich używania. Czy to się opłaca? 1
Pieluchy wielorazowe a koszty ich używania. Czy to się opłaca?

To czy zakup pieluszek wielorazowych, zamiast jednorazówek wychodzi taniej jest rzeczą dyskusyjną. Strony sporu poza cenami pieluszek podają argumenty takie jak koszty mediów, detergentów, czasu poświęconego na suszenie i składanie prania czy zakupy.
Znaczenie ma również rodzaj wielorazówek jakie znajdują się w naszym stosiku i do jakich jednorazówek przyrównujemy - w obu przypadkach mamy na rynku wiele opcji cenowych.

czytaj całość »
O wełnie słów kilka 0
O wełnie słów kilka

Kiedy już wiesz, że w niedługim czasie zostaniesz mamą, bez względu na dotychczasową profesję, poszerza się Twoja wiedza. I bez względu na to, kim dotąd byłaś, (filologiem, makijażystką) trochę mimowolnie rozszerzasz swoje zainteresowania w zakresie anatomii, fizjologii, psychologii, dietetyki oraz wielu innych dziedzin, o które być może nigdy byś się nie podejrzewała. Prócz pieluszek tetrowych istnieją również inne materiały.

czytaj całość »
Pieluszki wielorazowe w trakcie wyjazdu? Czy to w ogóle możliwe? 0
Pieluszki wielorazowe w trakcie wyjazdu? Czy to w ogóle możliwe?

Czarny scenariusz – czy podróże z dziećmi są w ogóle możliwe? Moja mama zawsze mi powtarzała: „Jak założysz rodzinę, urodzisz dziecko, to zobaczysz! Nigdzie nie będziesz jeździła.” Pewnie chciała mi przekazać, żebym korzystała z życia, póki nie mam rodziny. Tylko czemu? Czy rodzina AŻ tak bardzo „przeszkadza”? Czy te śliczne maleństwa,

czytaj całość »

Infolinia:

795 765 733

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl