O firmie

Pieluszki wielorazowe Chmurka Biała - Sklep dla Twojego Dziecka

Nasza historia sklepu zaczyna się w 2016 roku kiedy to po pierwszych miesiącach życia naszej najstarszej córki przyszło nam się zmierzyć z pierwszymi odparzeniami na delikatnej skórze naszego dziecka. Przypomnieliśmy sobie wtedy o czymś takim jak pieluszki wielorazowe. Przed porodem co nie co słyszeliśmy, ale nie byliśmy do końca przekonani. Wybraliśmy się więc do jednego ze sklepów stacjonarnych w którym takie pieluszki sprzedają. Tam po rozmowie z panią ekspedientką byliśmy już prawie przekonani do zakupu, kiedy żona na jednym z artykułów zobaczyła na metce napis: "Made in China". Wtedy też zapaliła jej się pomarańczowa lampka i bardzo subtelnie dała mi znać, że jednak te pieluszki nie są dla nas. Po powrocie skontaktowaliśmy się z naszą koleżanką, Olą. Ona to prowadzi darmową wypożyczalnię takich pieluszek.

Tak zaczęła się nasza przygoda z wielo. Ola przesłała nam zestaw a w wiadomości na Facebooku opisała jak je stosować. Niestety z natłoku spraw do ogarnięcia jakoś umknęła nam ta wiadomość i koniec końców sami dochodziliśmy do tego co z czym połączyć i jak to wszystko zgrać, żeby to funkcjonowało ;). Po czasie sami się sobie dziwimy, że nie zraziliśmy się na tym etapie do pieluszek. Po wysłaniu z powrotem pieluch do Oli zaczęliśmy kompletować nasz własny zestaw, trochę to trwało i w międzyczasie stosowaliśmy wymiennie wielorazówki z jednorazówkami. Byliśmy jedynymi wśród naszych znajomych i w naszej rodzinie, którzy używają wielorazówek, ale za każdym razem ludzie nas pytali co to... Jak to... Więc postanowiliśmy otworzyć naszą darmową wypożyczalnię o nazwie Pożycz Pieluszkę, która istnieje do dziś. Mamy już w naszej wypożyczalni bardzo pokaźny stos pieluch i coraz więcej zestawów jesteśmy w stanie jednorazowo wypożyczać. Ciągle wypożyczalnia jest doposażana przez producentów, którzy chętnie uzupełniają nasze pieluszkowe stany.

W momencie gdy ktoś od nas wypożyczał jakiś zestaw to odsyłaliśmy do znanych nam sklepów, które oferowały asortyment z naszej perspektywy godny polecenia. Wiele osób z naszego środowiska właśnie w taki sposób zaczęła swoją przygodę z pieluchami wielorazowymi ;) Cieszyliśmy się z każdej osoby której mogliśmy pokazać ten świat jakże wspaniałych pieluch wielorazowych. Po pewnym czasie doszliśmy do wniosku, że może sami otworzylibyśmy sklep z artykułami dziecięcymi, w których głównym produktem byłyby właśnie pieluchy wielorazowe. Pomysł powoli dojrzewał i kształtował się w naszych głowach. Największy etap wzrostu przypadł na okres, kiedy Kasia rodziła nasze dziewczyny w szpitalu. Tam też opracowywaliśmy szczegóły dotyczące naszego projektu. I tak powstał sklep Chmurka Biała, sklep w którym oprócz pieluch można znaleźć inne produkty, które sprawdziły się u nas, w naszym rodzicielstwie.

Godziny otwarcia sklepu to:

  • Poniedziałek 8:00 - 16:00,
  • Wtorek 8:00 - 16:00,
  • Środa 8:00 - 16:00,
  • Czwartek 8:00 - 16:00,
  • Piątek 8:00 - 16:00.

W razie pytań warto zadzwonić pod numerem telefonu 795765733. Jeśli chodzi o pomoc przy samym dojeździe to najlepiej kontaktować się pod numerem 32 411 07 85, może po drugiej stronie odezwać się osoba, która przedstawi się jako pracownik firmy Muzo. Wtedy wszystko jest ok :)

Waluty

Infolinia:

795 765 733

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl