O firmie

Pieluszki wielorazowe Chmurka Biała - Sklep dla Twojego Dziecka

Nasza historia sklepu zaczyna się w 2016 roku kiedy to po pierwszych miesiącach życia naszej najstarszej córki przyszło nam się zmierzyć z pierwszymi odparzeniami na delikatnej skórze naszego dziecka. Przypomnieliśmy sobie wtedy o czymś takim jak pieluszki wielorazowe. Przed porodem co nie co słyszeliśmy, ale nie byliśmy do końca przekonani. Wybraliśmy się więc do jednego ze sklepów stacjonarnych w którym takie pieluszki sprzedają. Tam po rozmowie z panią ekspedientką byliśmy już prawie przekonani do zakupu, kiedy żona na jednym z artykułów zobaczyła na metce napis: "Made in China". Wtedy też zapaliła jej się pomarańczowa lampka i bardzo subtelnie dała mi znać, że jednak te pieluszki nie są dla nas. Po powrocie skontaktowaliśmy się z naszą koleżanką, Olą. Ona to prowadzi darmową wypożyczalnię takich pieluszek.

Tak zaczęła się nasza przygoda z wielo. Ola przesłała nam zestaw a w wiadomości na Facebooku opisała jak je stosować. Niestety z natłoku spraw do ogarnięcia jakoś umknęła nam ta wiadomość i koniec końców sami dochodziliśmy do tego co z czym połączyć i jak to wszystko zgrać, żeby to funkcjonowało ;). Po czasie sami się sobie dziwimy, że nie zraziliśmy się na tym etapie do pieluszek. Po wysłaniu z powrotem pieluch do Oli zaczęliśmy kompletować nasz własny zestaw, trochę to trwało i w międzyczasie stosowaliśmy wymiennie wielorazówki z jednorazówkami. Byliśmy jedynymi wśród naszych znajomych i w naszej rodzinie, którzy używają wielorazówek, ale za każdym razem ludzie nas pytali co to... Jak to... Więc postanowiliśmy otworzyć naszą darmową wypożyczalnię o nazwie Pożycz Pieluszkę, która istnieje do dziś. Mamy już w naszej wypożyczalni bardzo pokaźny stos pieluch i coraz więcej zestawów jesteśmy w stanie jednorazowo wypożyczać. Ciągle wypożyczalnia jest doposażana przez producentów, którzy chętnie uzupełniają nasze pieluszkowe stany.

W momencie gdy ktoś od nas wypożyczał jakiś zestaw to odsyłaliśmy do znanych nam sklepów, które oferowały asortyment z naszej perspektywy godny polecenia. Wiele osób z naszego środowiska właśnie w taki sposób zaczęła swoją przygodę z pieluchami wielorazowymi ;) Cieszyliśmy się z każdej osoby której mogliśmy pokazać ten świat jakże wspaniałych pieluch wielorazowych. Po pewnym czasie doszliśmy do wniosku, że może sami otworzylibyśmy sklep z artykułami dziecięcymi, w których głównym produktem byłyby właśnie pieluchy wielorazowe. Pomysł powoli dojrzewał i kształtował się w naszych głowach. Największy etap wzrostu przypadł na okres, kiedy Kasia rodziła nasze dziewczyny w szpitalu. Tam też opracowywaliśmy szczegóły dotyczące naszego projektu. I tak powstał sklep Chmurka Biała, sklep w którym oprócz pieluch można znaleźć inne produkty, które sprawdziły się u nas, w naszym rodzicielstwie.

Godziny otwarcia sklepu to:

  • Poniedziałek 9:00 - 17:00
  • Środa 9:00 - 17:00
  • Piątek 9:00 - 17:00
  • Sobota 9:00 - 15:00

Najlepiej przed przyjazdem zadzwonić 795765733. Czasem ze względu na to, że jest to jednoosobowa działalność muszę coś załatwić na mieście, dlatego najlepiej zadzwonić.

Waluty

Masz pytanie? Zadzwoń!

+48 795 765 733

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl